Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

WordPress – najpopularniejsza platforma do zarządzania blogami

Blogi cieszą się obecnie ogromną popularnością. Jak można zobaczyć w rozmaitych statystykach, duża część wszystkich stron internetowych ma właśnie taki charakter, a codziennie jest uruchamianych dziesiątki nowych. Z zalet blogów korzystają zarówno osoby prywatne, jak też firmy, jakie już dawno dostrzegły ogromne możliwości takiego rozwiązania. A z kolejnych statystyk można wywnioskować, że najchętniej używaną platformą do prowadzenia blogów jest WordPress, jaki zdecydowanie wyprzedza wszystkich innych konkurentów.

Zresztą w zamierzeniach twórców takie było najważniejsze przeznaczenie tych narzędzi. Obecnie za pomocą WordPressa da się budować rozmaite strony, nawet zaawansowane sklepy internetowe, a jest to możliwe dzięki ogromnym możliwościom jego rozbudowy. WordPress to bowiem platforma modułowa, którą można dowolnie rozszerzać za pomocą wtyczek i pluginów.

Tak więc jeśli ktoś potrzebował będzie jakąś nową funkcję, to albo znajdzie ją wśród gotowych rozwiązań, albo bez żadnego problemu ktoś mu ją przygotuje. Instalacja takich dodatkowych modułów jest bardzo prosta, bowiem wszystko wykonać można z poziomu panelu administracyjnego. Zresztą całą konfigurację WordPressa wykonuje się takim sposobem, co stanowi duże ułatwienie dla administratorów. Nie jest wymagana od nich żadna wyspecjalizowana wiedza, a panel administracyjny jest tak intuicyjny i prosty, że praktycznie każdy bez problemów sobie z nim poradzi.

Niskie koszty budowy i zarządzania blogiem to główny powód, czemu zyskał on taką popularność. Platforma WordPress jest całkowicie bezpłatna, tak samo jak większość dostępnych w internecie motywów graficznych i dodatków. Dużo jest również komercyjnych rozwiązań, za jakie trzeba zapłacić określoną kwotę, lecz z reguły nie jest ona jakaś wygórowana. Jeśli więc ktoś zdecyduje się otworzyć w sieci swój blog, na przykład taki jak https://www.firmadlaopornych.info/, to najlepszą opcją będzie dla niego użycie do tych celów bezpłatnego WordPressa.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY