Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Odkurzacz bezprzewodowy – poznaj najważniejsze informacje

Rozwiązuj pytania dotyczące odkurzaczy bezprzewodowych Doradzaj, jak kupować i jak zdobywać dobre rzeczy. z ciekawymi recenzjami modeli Od dziesiątek tysięcy do tysięcy, których każdy może dotknąć.

Ponieważ „czystość” jest uważana za ważny czynnik w utrzymaniu porządku w domu i życia. W dzisiejszych czasach istnieje wiele urządzeń elektrycznych, które ułatwiają sprzątanie domu i rozwijają się skokowo. jak bezprzewodowy odkurzacz czyli duży, nieporęczny odkurzacz, który się zmienia Ciężki wąż ssący, który nie mieści się w dłoni. sprawdzone odkurzacze bezprzewodowe Dyson

Gdziekolwiek go przeciągniesz, przewody muszą być zagracone. Aby stać się eleganckim, atrakcyjnym kształtem, mniejszym, lżejszym i łatwiejszym w użyciu. Poznaj styl życia współczesnych ludzi, którzy mieszkają w mniejszych pomieszczeniach. A dzisiaj przyjrzy się różnym interesującym modelom bezprzewodowych odkurzaczy i podzieli się wskazówkami dotyczącymi zakupu bezprzewodowego odkurzacza, który jest odpowiedni do Twojego użytku. Ogólnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów odkurzaczy. Które można podzielić na kilka typów w zależności od charakteru użytkowania w następujący sposób:

Odkurzacz bezprzewodowy Dyson

Dyson to odkurzacz, który znamy. Odkurzacz bezprzewodowy Dyson osiada kosz na kurz i elastyczny wąż ssący do sprzątania, a duża moc ssania sprawia, że ​​jest dobrym wyborem dla większych domów. lub podłoga z dywanem Ponieważ dobrze usuwa różne zabrudzenia z podłogi, pod dywan lub z dywanu. Może również skutecznie czyścić sierść zwierząt. Ale wadą tego typu odkurzacza jest Waży całkiem sporo. Trudno się poruszać Poświęć trochę czasu na złożenie części przed czyszczeniem i zdemontuj do przechowywania po zakończeniu czyszczenia w marki Dyson.

Odkurzacz ręczny Dyson. To kolejny rodzaj odkurzacza, który cieszy się dużą popularnością. Potrafi posprzątać dom w każdym zakamarku i zakamarku Obejmuje to czyszczenie mebli, sof, półek, za szafkami lub w zakamarkach, do których nie mogą dotrzeć inne rodzaje odkurzaczy. Ponadto ten ręczny odkurzacz może służyć również do czyszczenia wnętrza samochodu. o kompaktowym rozmiarze, który mieści się w dłoni Dzięki temu można go łatwo podnieść i przenieść Dyson. Działa na zasilaniu bateryjnym. dlatego można ładować baterię i może być używany natychmiast

Odkurzacz bezprzewodowy uchwyt do odkurzacza

To bezprzewodowy odkurzacz, który jest gorący. Jest kompaktowy, lekki i zasilany bateryjnie. Można go wygodnie ładować Czyści wszystkie obszary domu lub zamieszkania. Nie ma potrzeby podłączania zasilania Nadaje się do sprzątania małych domów, mieszkań, pomieszczeń lub obszarów wymagających szybkiego czyszczenia.

Jak kupić bezprzewodowy odkurzacz? Dla tych, którzy szukają prostych wskazówek dotyczących zakupu bezprzewodowego odkurzacza. Wybierz, który z nich nadaje się do użycia. i na co popatrzeć Mamy dla Ciebie odpowiedź.

Rozmiar pojemnika na kurz: Zwykle działanie odkurzacza wiąże się z koszem zbierającym kurz i brud. może być usunięty i wpływa na moc ssania maszyny Jeśli w koszu nagromadziła się duża ilość kurzu, maszyna nie będzie pracować z pełnym potencjałem. Odkurzacz bezprzewodowy ma pojemność 400-1000 ml. Wybierając maszynę z mniejszym zbiornikiem, może być konieczne częstsze wyjmowanie zbiornika.

Bateria i pojemność – Odkurzacze bezprzewodowe są głównie zasilane bateryjnie. Im więcej urządzenie ma większą pojemność baterii, tym można go dużo ładować. trwa dłuzej i może przechowywać więcej energii

Czas ładowania i żywotność baterii – Każdy bezprzewodowy odkurzacz ma czas ładowania 1-16 godzin.Może być używany od 10-60 minut.W przypadku normalnego trybu ssania będzie działał dłużej niż tryb wysokiego ssania.

Waga i objętość urządzenia – Przed zakupem odkurzacza bezprzewodowego Nie podejmuj decyzji wyłącznie na podstawie stylu, wzornictwa i kolorów nadwozia. Należy jednak spróbować sprawdzić wydajność przed użyciem, czy jest ona dla nas odpowiednia, czy nie, taka jak waga urządzenia, proporcje, zdolność do chwytu itp., aby zapobiec potencjalnym niebezpieczeństwom. Należy wziąć pod uwagę głośność dźwięku podczas korzystania z niego. Bo jeśli dźwięk jest zbyt głośny, może przeszkadzać innym.

Nowa technologia odkurzaczy bezprzewodowych

Bezprzewodowy odkurzacz oprócz zapewnienia wygody w odbiorze do użytku i przechowywanie, które nie marnuje miejsca W dzisiejszych czasach pojawiają się nowe technologie, które jeszcze bardziej ułatwiają sprzątanie domu, takie jak: technologia sensoryczna Wykrywa rodzaj czyszczonej powierzchni. i odpowiednio dostosuj siłę ssania oszczędzać energię i przedłużyć żywotność baterii

Inteligentna technologia łączy smartfony aby sprawdzić użycie Sprawdź poziom naładowania baterii ze swojego smartfona. Może również rejestrować liczbę spalonych kalorii podczas sprzątania. Światła LED, które pomagają oświetlić niedostępne miejsca, takie jak pod meblami. lub pod różnymi kątami ekran wyświetlacza baterii Natychmiast sprawdź stan naładowania baterii.

Która marka bezprzewodowego odkurzacza jest najlepsza?

1. Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V11 Absolute+

Najnowszy bezprzewodowy odkurzacz Dyson jest wyposażony w ekran LCD pokazujący żywotność baterii w czasie rzeczywistym. Dobrze usuwa kurz i brud z dywanów i podłóg drewnianych. Istnieje również system automatycznej regulacji poziomu ssania w zależności od rodzaju powierzchni. Dłuższa żywotność baterii W trybie normalnym może pracować nieprzerwanie do 60 minut i posiada jednoetapowy system odpylania typu „wskaż i strzelaj”. W ogóle nie dotykaj kurzu.

 1. Moc ssania 185AW

 2. Czas ładowania baterii: 4,5 godziny
 3. Czas użytkowania: 60 minut
 4. Rozmiar pojemnika na kurz: 0,54 litra

 5. Rozmiar: Wysokość 26,1 cm / Szerokość 25 cm / Długość 124,8 cm.
 6. Waga: 2,97 kg.

2. Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS SpeedPro model FC6726/01

Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro znanej marki, która jest pewna jakości. System silnika Power Blade zwiększa moc ssania.Nasadka ssąca 180° wyłapuje 98% kurzu i brudu, zbierając kurz i brud z każdego kąta. Wykorzystuje baterię litowo-jonową 21,6 V, zapewnia do 40 minut normalnego użytkowania i przechowuje więcej energii niż inne typy baterii, a pojemnik na kurz można wyjąć i opróżnić.

 1. Napięcie akumulatora 21,6 V
 2. Czas ładowania baterii: 5 godzin
 3. Czas użytkowania: 40 minut w trybie normalnym/20 minut w trybie Turbo
 4. Rozmiar pojemnika na kurz: 0,4 litra

 5. Waga: 2,48 kg.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY