Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Zabezpieczone operacje handlowe przeprowadzane za pomocą portalu 1688

Bezpieczne operacje handlowe przeprowadzane za pośrednictwem portalu 1688 zachęcają rodzimych właścicieli firm do realizacji przywozu różnych wyrobów właśnie za pośrednictwem wskazanego serwisu. Cena każdej operacji handlowej, dotycząca przykładowo faktura z aliexpress zostaje zamrażana do momentu dotarcia towaru do magazynu 1688 i sprawdzenia, że zawartość jest taka jak powinna być a także nieuszkodzona. Jedynie po przejściu przez taką procedurę dostawca otrzymuje wypłatę. Kiedy natomiast asortyment jest zniszczony, jest odsyłany, a środki finansowe powracają do nadawcy.

Jest to wyjątkowo wygodne i umożliwia zaoszczędzić czas, jak i środki finansowe, ponieważ wszystko ma miejsce jeszcze na obszarze Chin, a nie w polskim magazynie. Platforma gwarantuje także bezpieczeństwo prawno – celne, co znaczy w praktyce, że wszystkie kwestie formalne będą przypilnowane. Specjaliści z podanej marki posiadają ogląd w bieżących przepisach a także w procedurach, czyli nie ma potrzeby się o jakiekolwiek kwestie formalne bać. Wszystkie oczekiwania odnoszące się do wyrobów jakimi są atesty, czy naklejki załatwiają specjaliści z 1688. Działający legalnie importer wprowadza towar chiński do sprzedaży w Polsce a także w innych krajach UE. Rodzimy właściciel firmy może oczekiwać na takie same reguły współpracowania, jak gdyby współpracował także z przedsiębiorcą
polskim. Innowacyjnie przygotowana platforma jest również łatwa w obsługiwaniu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY