Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

W jaki sposób można w krótkim czasie uruchomić swój blog

Blogi zaliczają się do niezwykle popularnych rodzajów serwisów internetowych, szacuje się że nawet do kilkunastu procent wszystkich istniejących stron to właśnie taka forma. Ich popularność wynika przede wszystkim z prostego założenia, bez konieczności wydawania dużo na początek. Jedną z najbardziej popularnych platform do zarządzania blogami jest bowiem WordPress, za który nie ma potrzeby ponoszenia żadnej opłaty. Jeżeli więc ktoś chce utworzyć swój blog, to do opłacenia będzie miał kupno domeny oraz hostingu. W związku z tym że WordPress jest bardzo popularnym narzędziem, to nad dodatkami do niego pracuje cały czas mnóstwo grafików i programistów. Dużym jego plusem są możliwości rozbudowy. Dużo funkcji, które rozszerzają znacząco możliwości tej platformy, dostępna jest w postaci bardzo prostych do zaistalowania wtyczek. Za część takich wtyczek trzeba wnieść jakąś opłatę, lecz większość może być używana przez każdego.

Tak samo z graficznymi szablonami, których ilość także jest ogromna, skorzystać mogą z jakiegoś darmowego lub też wybrać jakiś spośród płatnych. Szablonami graficznymi, wtyczkami, oraz całą zawartością bloga można w bardzo łatwy sposób administrować z poziomu intuicyjnego panelu. Jest to kolejny spory plus WordPressa, szczególnie dla autorów nie dysponujących specjalnym doświadczeniem technicznym. Praktycznie wszystko ustawić można przy pomocy parametrów, bez potrzeby wykonywania prac związanych z programowaniem. Tak samo to dotyczy instalowania, na które potrzeba przeznaczy co najwyżej godzinę, i już po chwili można publikować pierwsze wpisy.

Do ich redagowania autorzy WordPressa przewidzieli prosty w użytkowaniu edytor wizualny, z możliwością wstawiania znaczników składni HTML. Nie ma również żadnego problemu, aby wygodnie umieścić nowe zdjęcie, grafikę czy nawet film video. Oczywiście pamiętać należy, że wszystkie te elementy wspomagają autorów, ale w praktyce i tak największą rolę odgrywają odpowiednio przygotowane wpisy, takie jak na przykład publikowane w serwisie https://www.mocwiedzy.com/.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY