Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Serwis PROXIFIT: profesjonalna naprawa komputerów

Serwis PROXIFIT oferuje w Zielonej Górze rzetelną naprawę sprzętu elektronicznego. Firma na początku funkcjonowała wyłącznie stacjonarnie, natomiast obecnie proponowane są również usługi zdalne. Klienci rekomendując serwis komputerowy głównie cenią fachowe nastawienie do naprawiania oraz szybkość w realizowaniu konkretnych zleceń. Firma chwali się opinią solidnej, ze względu na to, iż wszyscy informatycy ciągle się dokształcają. W rezultacie, nie jest znaczące, od jakiej z firm pochodzi sprzęt, gdyż możliwe zostanie zrobienie naprawy. Poza serwisem konsol, padów, laptopów oraz komputerów, realizowany jest także serwis smartfonów.

Naprawa ma miejsce dopiero, jak specjaliści od informatyki dokonają diagnozy sprzętu oraz zrobią wycenę kosztów podjętych prac. Zleceniodawcy, który będzie akceptować warunki współpracy może oczekiwać na natychmiastową realizację zlecenia. Informatycy nie tylko zajmą się sprawną naprawą, ale mogą także udzielać porad zleceniodawcom, którzy niekoniecznie zorientowani są w tym, w jaki sposób dobrze korzystać ze sprzętu, by nie dochodziło do następnej awarii. Dodatkowo porady o charakterze technicznym dostępne są na witrynie firmowej. Technicy po zakończonej pracy przekażą na piśmie gwarancję. Jeśli niezbędne jest korzystanie z usług dodatkowych, to również są one realizowane.

Marka proponująca profesjonalny serwis notebooków i komputerów robi całość zgodnie z wymaganiami klientów. Reparacje notebooki i komputery od wielu marek: Lenovo, HP, DELL, Huawei, Acer, ASUS, SONY, Apple, MSI, SAMSUNG, lub Toshiba. Najczęściej są to: wymiana matrycy, wymiana dysku z przenoszeniem informacji, zmiana wentylatora, zmiana gniazda zasilania, wymiana klapy matrycy, wymiana obudowy, wymiana baterii, zmiana portu HDMI, zmiana klawiatury, wymiana pamięci RAM, zmiana układu skalującego HDMI, zmiana kamery, wymiana procesora, wymiana past termoprzewodzących, naprawa awarii powiązanych z elektroniką, naprawa po przedostaniu się wody pod obudowę, bądź zmiana płyty głównej.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY