Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Niekorzystne odczucia po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym

Niekorzystne doznania po przyjęciu substancji o działaniu psychoaktywnym nie są wcale zjawiskiem wydarzającym się rzadko, a więc nie jest czymś dziwnym, że informacje na ich temat pojawiły się w serwisie. Każdy badtrip bezsprzecznie będzie długo przypominany przez osobę, która go doświadcza, wobec czego warto na początku zadbać o swój pełen poziom komfortu. Pomimo tych bad tripów sporo osób dalej bierze środki odurzające i wskazują na własne doznania na przeróżnych forach internetowych.

Pojawiły się też badania o charakterze naukowym w tym temacie, wskazujące, iż bad tripy często mogą dzielić się na trzy podkategorie: przeżycia niekorzystne, halucynacje a także zaprzeczenie.

Standardowo tripy po spożyciu substancji psychoaktywnej są przyjemne, natomiast bad tripy zdarzają się na równi z taką samą częstotliwością. Nie można tak naprawdę ustalić, jak dany halucynogen może wpłynąć na konkretną osobę. Objawy po zażyciu środka mogą być różne. W propozycji łagodnej mogą to być przygniatające myśli aż do wersji ciężkiej, podczas gdy dojdzie do trudnych do pozbycia się zwidów, jakie mogłyby doprowadzić aż do wypadków albo zagrożenia życia.

Zła podróż jest indywidualnym doznaniem i z tego względu nie należy spożywać środków odurzających, a już bez wątpienia nie w takiej sytuacji, {gdy|kiedy| będzie się w ciężkim stanie. Warto przełożyć to na inny termin. Zjawisko to może być rezultatem nieodpowiedniego set and setting, a więc niewłaściwego nastawienia o podłożu psychologicznym.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY