Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Mixbud: atrakcyjna oferta hotelowa dla właścicieli firm

Hotel Mixbud to przede wszystkim profesjonalnie przygotowana sala na konferencje. W takim razie jest to miejsce doskonałe do przyszykowania eventów o charakterze biznesowym, zaprezentowania oferty sprzedażowej lub zorganizowania eventu z udziałem gości specjalnych. Hotel Biała Podlaska jest także w pełni zaopatrzony, co sprzyja ciekawemu spędzeniu wolnych chwil. W auli konferencyjnej znajduje się kompletne wyposażenie biurowe: krzesła, stoliki, klimatyzacja a także Internet.

Na dodatek aula wyposażona jest w innowacyjny rzutnik z ekranem, jaki będzie w pełni dopasowany do większości komputerów stacjonarnych i komputerów przenośnych. Aula jest również wzorcowo nagłośniona, co sprzyja poprowadzeniu rozmów w czasie wydarzenia. W dodatku można korzystać z flipcharta, umożliwiającego wizualne przedstawienie programu wystąpienia. W trakcie spotkania obsługa podaje kawę i herbatę. Dodatkowo można również zamówić catering. Abstrahując od faktu, przez jaki czas trwa spotkanie, można poczuć się wygodnie, ponieważ aula jest klimatyzowana. Noclegi Biała Podlaska zlokalizowane są w pobliżu drogi E30, co pozwala na bezzwłoczne docieranie na konferencję. Informacje szczegółowe w temacie każdego wydarzenia biznesowego, ale też standardy obsługi można omawiać już po złożeniu rezerwacji.

Również w czasie trwania całego eventu można oczekiwać pomocy personelu. Walory, jakie przemawiają za tym, iż warto konferencje biznesowe zorganizować w Mixbud są nie do zakwestionowania. Hotel posiada maksymalnie przystosowaną aulę na konferencję na 35 osób, co jest jego znakiem rozpoznawczym. Można zorganizować kameralne spotkanie o profilu biznesowym lub prezentację handlową, nie bojąc się niepowodzeń. Obiekt proponuje pokoje dwu, 3, 5 i sześcio osobowe, z własną łazienką. Przekonywująca jest też smakowita oferta kolacji, pub oraz spokojne miejsce do wypoczynku.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY