Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek: sprawy o rozwód oraz wspólnoty mieszkaniowe

Adwokatka Katarzyna Gondek – Waniołek w swojej kancelarii realizuje wiele usług prawniczych, które nawiązują do wielu jego dziedzin. Są to głównie sprawy o rozwód oraz sprawy z zakresu wspólnot mieszkaniowych. W obrębie spraw rozwodowych klienci prywatni mogą liczyć na sporządzenie pozwu oraz na reprezentację w sądzie. Adwokat Tarnów zajmie się także: alimentacją, wyznaczaniem opieki nad dziećmi, przysposobieniem, ustaleniem zakresu władzy rodzicielskiej, rozdziałem majątku, albo sprawami związanymi z przemocą w rodzinie. Mająca doświadczenie adwokat doskonale ma świadomość tego, że sprawy rozwodowe są sprawami wymagającymi wyjątkowego potraktowania, czyli jest ukierunkowana do klientów delikatnie a także życzliwie. Szczególnie, kiedy główną osią sporu są małoletni.

Specjalistka jak najdokładniej zapoznaje się z sytuacją rodzinną, a następnie zinterpretuje ją w zgodzie z przepisami prawa. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmie się tak samo sprawami z wyznaczeniem winnego rozpadowi związku małżeńskiego, jak i wówczas gdy rozwód jest poprowadzony bez orzekania o winie. Jest ona również wsparciem dla klientów, gdy chodzi o kwestie mediacji. Wsparcie adwokackie dotyczy także obsługi wspólnot mieszkaniowych oraz firm zarządzających. Współpraca może odbywać się na zasadach ciągłej obsługi prawniczej, która rozliczana jest na zasadach ryczałtowych bądź obsługi doraźnej, która rozliczana jest godzinowo za określone zlecenie.

W zakresie wspólnot mieszkaniowych w biurze realizowane jest: sporządzanie regulaminów, uchwał wspólnoty i zarządu, opracowanie wraz z analizą oraz wystawianiem opinii umów najmu, dzierżawy, jak i cywilnoprawnych zawieranych z dostarczycielami światarndczeń, a także szeroko postrzegane poradnictwo z zakresu prawa, zarówno w kwestiach zarządu, jak i członków wspólnoty mieszkaniowej. Adwokat Katarzyna Gondek – Waniołek zajmuje się też reprezentacją wspólnoty na wokandzie sądowej, a także przed dowolnymi instytucjami.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY